reklamy.pl

Adam Romek

Zajmuję się szeroko pojętym marketingiem i nowoczesny biznesem od 19 roku życia. Pomagam przedsiębiorcom rozwijać marki osobiste i firmowe oraz zwiększać zasięg i sprzedaż dzięki Social Media.
 
Od kilku lat prowadzę agencję Social Media i pomagam przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy za pomocą mediów społecznościowych. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu marketingu oraz wydaję kursy i e-booki online, dzięki którym możesz nabyć konkretne umiejętności.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym.

Statystyki ładnie wyglądają, więc poniżej kilka liczb 🙂

+ 0 tys zł
Wydane na skuteczne kampanie reklamowe.
+ 0
Przeprowadzonych warsztatów, szkoleń i konsultacji.
+ 0 lat
Doświadczenia w sprzedaży, marketingu i biznesie.
Przebyłem dziesiątki szkoleń z zakresu Social Media, przedsiębiorczości, marketingu, sprzedaży, rozwoju osobistego, i rozwoju biznesowego.
 
Jestem również autorem 445 stronicowej książki „365 pomysłów na efektywne posty w Social Mediach” wydawnictwa biznesowego Expertia.com.pl .
 
Oczywiście praktyka jest dla mnie najważniejsza, jednak ukończenie Akademii Górniczo-Hutniczej oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku „Media Społecznościowe w Zarządzaniu” pokazują, że jestem pasjonatem.
 Mam bogate doświadczenie nie tylko z zakresu marketingu. Współorganizowałem i organizowałem wiele konferencji, szkoleń, eventów i seminariów lokalnych oraz międzynarodowych z branży biznesowej, gospodarczej czy szkoleniowej. Jako ambasador dbałem o wizerunek wielu polskich i światowych znanych marek na akcjach promocyjnych oraz jako wsparcie sprzedaży na eventach, konferencjach, targach i innych wydarzeniach.
 
IMG_2661
Jestem Certyfikowanym członkiem międzynarodowej organizacji szkoleniowej dla mówców i liderów Toastmasters International.
 
Byłem członkiem Europejskiego Forum Studentów AEGEE Kraków – jednej z największych interdyscyplinarnych organizacji studenckich działających w Europie.
 
Od Kambodżańskich rajskich wysp, przez dzikie lasy Borneo w poszukiwaniu Nosaczy i pustynne wyprawy po górach Omanu, po nieznane i urokliwe miejsca w różnych zakamarkach Polski. Tak, moją pasją są podróże małe i duże, a więcej relacji znajdziesz na moim Instagramie „@adam_romek”.
 
Robiłem też dziesiątki innych rzeczy, które wpływają na całe moje doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a wszystko to wykorzystuję obecnie do prowadzenia działań marketingowych. Dlatego właśnie o tym piszę i nieskromnie pokazuję moje doświadczenie. 🙂
 
Dzięki temu wiesz już, że współpraca z moją agencją, to nie kolejne sztywne formułki i udawanie, że robimy cuda, tylko rzetelna, uczciwa i praktyczna wiedza, przekuta w produkty cyfrowe i usługi, dzięki czemu masz pewność, że działania są wykonywane z zasadą WIN-WIN, czyli każdy zyskuje.
 
 
73524885_154992072420961_5848014834637743460_n