reklamy.pl

Agencja ReqLamy
Marketing w Social Media

Skuteczny marketing w mediach społecznościowych:
 
Pomagamy przedsiębiorcom zwiększać sprzedaż, zaangażowanie i budować wizerunek w Internecie. Zajmujemy się reklamą w Internecie, a w szczególności w Social Media, czyli prowadzimy kampanie reklamowe dla firm na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, YouTube i TikToku.
 
Obsługujemy firmy z całej Polski, działając online. Zakres usług to: Kampanie reklamowe, Audyt kont, Strategia Social Media, Budowa społeczności i prowadzenie profili, Szkolenia grupowe, Indywidualne konsultacje i doradztwo marketingowe.
Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie nastawione na pozyskiwanie zasięgu, kontaktów i sprzedaż.
Stworzenie koncepcji kampanii, kreacji reklamowych, dobranie grup docelowych, optymalizacja kampanii i bieżąca obsługa przez cały okres działania reklam.

Współpraca:

Aby współpraca miała sens i jakąkolwiek skalę działań, budżet minimalny powinien wynosić min. 2000 zł. miesięcznie.
 
W przeciwnym wypadku polecam samodzielnie nauczyć się podstaw i spróbować małym budżetem docierać do nowych odbiorców. W tym celu idealnie sprawdzi się kurs o reklamach na Faceboku w moim sklepie.
 
Jeśli chcesz przekazać prowadzenie profilu w mediach społecznościowych i tworzenie wartościowych i angażujących postów, to możemy CI w tym pomóc. Kliknij poniżej i wypełnij formularz kontaktowy.
Standardowa współpraca przy prowadzeniu Social Media to:
– Efektywne prowadzenie profilu
– Optymalizacja i przygotowanie profili
– Tworzenie grafik i edycja zdjęć
– Dobór hashtagów (IG)
– Moderacja komentarzy
– Publikacja 10-12 postów miesiącu.
– Tworzenie InstaStories (IG)
 
Tworzenie treści wymaga czasu i jest działaniem długoterminowym. Jeśli masz mały budżet i dopiero zaczynasz, proponują Ci tworzyć treści we własnym zakresie, a nam powierzyć obsługę kampanii reklamowych, co bezpośrednio wpływa na dotarcie do potencjalnych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Zobacz kursy online

Audyt profilu w mediach społecznościowych

497,00 

Indywidualna konsultacja 60 minut z zakresu Social Media

297,00 
-50%

Wykorzystaj Potencjał Instagrama W Twojej Firmie – Kurs Online

497,00