reklamy.pl

Darmowe grafiki dla wymagających -5 serwisów

Darmowe grafiki dla wymagających -5 serwisów

Tylko nie pytaj, co musiałem wpisać, aby znaleźć powyższą grafikę ?

W tym wpisie chciałbym Ci przedstawić pięć portali z bardzo kreatywnymi i tematycznymi grafikami dla wymagających. Znajduje się tu wiele ciekawych zdjęć wysokiej jakości, które z powodzeniem możesz wykorzystać w dowolny sposób.

1.Gratisography


fot. gratisography.com

W serwisie znajdują się najbardziej abstrakcyjne, kreatywne i dziwne zdjęcia, jakie spotkałem. Podzielone są one na różne kategorie i tego typu kreacji nie znajdziemy nigdzie indziej. Całość artystycznej pracy można wykorzystać bezpłatnie do celów komercyjnych.

2.Photoeverywhere


fot. photoeverywhere.co.uk

Rozwijający się portal posiadający ponad 3000 zdjęć z całego świata. Doskonały do wykorzystania na stronach związanych z podróżowaniem. Zdjęcia nie są przekoloryzowane, co dodaje im naturalności.

3.FoodFeed


fot. foodiesfeed.com

Jedzenie, jedzenie i jeszcze raz jedzenie! Wiele fotografii dla miłośników kulinariów i szeroko pojętej żywności. Doskonały wybór, gdy prowadzisz stronę restauracji lub jesteś dietetykiem.

4.NewOldStock


fot. nos.twnsnd.com

Ciekawa strona ze zdjęciami w stylu Vintage w większości bezpłatna i do dowolnego wykorzystania. Oryginalna stylistyka wyróżni się i spełni większe wymagania.

5.IconFinder


fot. iconfinder.com

Dużo ciekawych ikonek i wektorów, które dodatkowo możesz dowolnie edytować na stronie i dostosować do swoich preferencji.

Myślę, że zainspirowałem CIę do korzystania z tych ciekawych grafik i umieszczania ich na własnych stronach.

Czy znasz jeszcze jakieś strony z oryginalnymi i kreatywnymi treściami? Z czego korzystasz najczęściej?